Policjanci piskiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę, którego sposób jazdy sugerował, że może być nietrzeźwy. Mężczyzna miał blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem karnym w wysokości 2500 zł. Okazało się też, że rowerzysta jest poszukiwany.
W poniedziałek (28 marca br.) po godz. 19.00 na terenie gminy Pisz policjanci piskiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Sposób jazdy kierującego jednośladem sugerował, że może być pod działaniem alkoholu. Rowerem jechał 46-letni mieszkaniec tej miejscowości. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Za popełnienie wykroczenia jazdy rowerem w stanie nietrzeźwości funkcjonariusze ukarali 46-latka mandatem karnym w wysokości 2500 zł.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!