Chciał kupić opał przez internet. Skończyło się na tym, że nie otrzymał ani zamówionego pelletu, ani zwrotu wpłaconej zaliczki.
Piscy policjanci przestrzegają mieszkańców przed nową formą oszustwa - "na węgiel". Oszuści wykorzystują zamieszanie na rynku węgla i próbują naciągnąć klientów na tzw. super okazje. Na stronach internetowych proponują opał w bardzo atrakcyjnej cenie. Z jednej z nich skorzystał mieszkaniec powiatu piskiego, który w czerwcu postanowił kupić w ten sposób 3 tony pelletu. Wpłacił 600 zł zaliczki, ale opału do dnia dzisiejszego nie otrzymał. Sprawę oszustwa zgłosił na policję.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!