Od poniedziałku, 18 maja kolejny etap łagodzenia obostrzeń.
Na dzisiejszej ( 13 maja) konferencji premier Mateusz Morawiecki poinformował na czym będzie polegał III etap łagodzenia obostrzeń związanych z wirusem Covid-19:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!