Reklama

Pan Bolesław skończył 100 lat!

Pan Bolesław Wilczewski jest kolejnym mieszkańcem w naszej gminy, który obchodzi w tym roku swoje 100-tne urodziny.

27 maja br. w Urzędzie Miejskim odbyła się uroczystość z okazji urodzin Pana Bolesława Wilczewskiego. Życzenia złożył Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski.


W tym dniu jubilatowi towarzyszyła rodzina.


Panu Bolesławowi życzono, by każdy kolejny dzień przynosił dobre wspomnienia oraz przeżywany w otoczeniu najbliższych owocował wzajemną miłością i niesłabnącym zdrowiem.


Pan Bolesław dołączył do grona 100-latków, które liczy obecnie pięć osób. Jest trzecim mężczyzną.

Źródło: UM Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości