Piscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w parku miejskim dwóch kompletnie pijanych nastolatków jest agresywnych wobec przechodniów. Zaczepiają przypadkowo napotkane osoby i wyzywają je.
W poniedziałek (19 grudnia br.) po godz. 15.00 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w parku miejskim w Piszu dwóch kompletnie pijanych nastolatków zaczepia przechodniów. Zgłaszający dodał, że są oni agresywni i wyzywają przypadkowo napotkane osoby.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!