Policjanci z Orzysza otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie w kasku leżącym w przydrożnym rowie. O zdarzeniu poinformował przejeżdżający tamtędy mężczyzna. W rowie przy drodze krajowej nr 63 leżał kompletnie pijany motorowerzysta, z którym trudno było nawiązać logiczną rozmowę. Miał bowiem prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie.
W poniedziałek (28 listopada br.) około godz. 21.00 policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie w kasku leżącym w przydrożnym rowie. O zdarzeniu poinformował przejeżdżający tamtędy mężczyzna. Zgłaszający powiedział, że osoba ta nie wymaga pomocy medycznej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!