Obchodzone w październiku Święto Drzewa to najlepsza okazja ku temu, aby poszerzyć wiedzę najmłodszych w zakresie ekologii. Corocznie w tym okresie przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego w Piszu sadzą drzewka.
Święto Drzewa obchodzone jest już 18 lat. W 2002 roku Klub Gaja zainaugurował program edukacyjny, którego celem jest edukacja w zakresie zmian klimatycznych i ochrony drzew.

.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!