Policjanci przyjęli kolejne zgłoszenie dotyczące oszustwa na znaczną sumę pieniędzy. Metody działania sprawców wciąż są te same. Tym razem 34-letnia mieszanka powiatu piskiego straciła 130 000 zł inwestując w kryptowaluty.
Kolejna mieszkanka powiatu piskiego straciła znaczną sumę pieniędzy. Została oszukana znaną metodą działania oszustów polegającą na zainstalowaniu na swoim komputerze oprogramowania AnyDesk.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!