Urząd Miejski w Orzyszu przygotował wyprawkę dla każdego nowego mieszkańca gminy.
Narodziny każdego dziecka w naszej gminie to wielkie święto dla rodziny, ale także dla nas jako lokalnej społeczności. Wraz z Nowym Rokiem chcemy wspólnie z Wami przywitać na świecie Wasze dziecko, a naszego, małego obywatela. - informują orzyscy urzędnicy. Każdy nowy członek społeczności otrzyma niespodziankę, która podkreśli ten szczególny moment i uczyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Zawartość orzyskiej wyprawki - kocyk, body i miś przytulanka.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!