W trakcie minionego weekendu policjanci, na drogach powiatu piskiego, zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich to 18-latek, który kierował pojazdem marki Volkswagen mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Drugi - to kierowca mazdy, który miał przy sobie narkotyki i złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Do tego jeszcze nietrzeźwy sternik.
W piątek (17 września br) po godz. 16.00 w centrum Orzysza doszło do kolizji drogowej. Kierujący motorowerem uderzył w jadący przed nim samochód marki Opel.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!