Nauczanie zdalne trwa. Z pomocą dla uczniów, którzy nie mają odpowiedniego sprzętu do nauki on-line spieszy gmina Pisz. Do szkół przekazano laptopy i tablety.
Gmina Pisz przystąpiła do konkursu grantowego "Zdalna szkoła +" w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Dzięki temu udało się pozyskać dofinansowanie w kwocie ponad 114 tys. zł. Za środki zakupiono 35 laptopów, 35 toreb do laptopów, 40 tabletów, 8 modemów zewnętrznych. Dodatkowo w każdym z laptopów oraz tabletów jest wgrane oprogramowanie antywirusowe z licencją na rok.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!