Minął rok od chwili, gdy powstał plan budowy pralni chemicznej w naszym mieście. Inwestycji, której potrzeby nikt nie kwestionował. Mówiono wówczas o dość szybkim terminie oddania inwestycji do użytku - wrzesień 2018r.
Mamy luty, a pralnia przy wieży ciśnień nie została jeszcze uruchomiona. Postępy prac są jednak widoczne. Budynek garażowy, który zaadoptowano na realizację tejże inwestycji, został już wyremontowany. Rozstrzygnięto również przetarg na dostawę i montaż sprzętu pralniczego na łączną kwotę ponad 1mln złotych.
Budynek gospodarczy przez remontemChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!