Produkcja własnej energii, a co za tym idzie niższe opłaty za prąd - takie argumenty przemówiły do wielu Polaków, którzy zamontowali panele fotowoltaiczne na dachach swoich domów. Dzięki środkom unijnym pozyskanym przez piski samorząd, szansę na takie rozwiązanie będzie miał każdy mieszkaniec Pisza i okolic.
Mimo iż w dzisiejszych czasach posiadanie paneli fotowoltaicznych jest dobrym pomysłem, niniejszy artykuł był żartem na Prima Aprilis.
Prosimy nie zgłaszać się po panele do Urzędu :)
Pozdrawiamy
Redakcja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!