W barwach zieleni, rozwichrzonej wiatrem fryzurze, z kwiatami we włosach i promiennym uśmiechem na twarzy. Wiosna, ach to ty!
Ilu dorosłych pamiętało, że dziś pierwszy Dzień Wiosny? Na pewno nie wszyscy. Piskie przedszkolaki od kilku dni przygotowywały się na nadejście wiosny. W nawiązaniu do dzisiejszego święta założyły ozdobne wianki, kapelusze, zabrały kolorowe baloniki lub wstążeczki i w wiosennym pochodzie przywędrowały na Plac Daszyńskiego - by spotkać się z kolegami z innych grup i razem cieszyć się i przywitać wiosnę. Jak przystało na zorientowanych w temacie - z piosenką na ustach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!