Pożegnaliśmy karnawał. Dzieci z przedszkolnej grupy Promyczki zrobiły to w mazurskim stylu.
Choć w odmiennej atmosferze, bo bez widzów, ale po mazursku i z przytupem - tak żegnano karnawał w przedszkolnej grupie Promyczki.




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!