Podczas niedzielnej licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy młody mieszkaniec Pisza Igor Bajno przy pomocy rodziców wylicytował jeden dzień w roli burmistrza.
Chłopiec pojawił się w Urzędzie Miejskim punktualnie o godz. 10.00, gdzie powitał go Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski wraz ze współpracownikami i przekazał chłopcu swój gabinet. Następnie nowy Burmistrz odwiedził poszczególne Wydziały Urzędu Miejskiego w Piszu i zapoznał się z zakresem obowiązków pracowników, a także otrzymał pamiątkowe upominki związane z naszym miastem.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!