Jubileusz 50 -lecia małżeństwa obchodzili państwo Szmagier i Waszkiewicz.
W środę, 8 września w Urzędzie Stanu Cywilnego państwo Wiesława i Lech Szmagier oraz państwo Krystyna i Jana Waszkiewicz obchodzili swoją 50-tą rocznicę ślubu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!