Reklama

Przeżyli z sobą wiele lat

Jubileusz 50 -lecia małżeństwa obchodzili państwo Szmagier i Waszkiewicz.

W środę, 8 września w Urzędzie Stanu Cywilnego państwo Wiesława i Lech Szmagier oraz państwo Krystyna i Jana Waszkiewicz obchodzili swoją 50-tą rocznicę ślubu.

Z okazji Złotych Godów, Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski wręczył obu parom odznaczenia oraz pogratulował tak pięknego jubileuszu. Złożył też życzenia wielu pięknych chwil w otoczeniu dzieci i wnuków, miłości oraz zdrowia na dalsze lata małżeństwa.

Źródło: UM Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości