W SP nr 2 odbył się Piknik Naukowy. Nie zabrakło nowinek technicznych, ciekawostek przyrodniczych i zachwycających doświadczeń chemicznych. Impreza zrealizowana została w ramach projektu "Ośmiu najlepszych w gminie Pisz".
Młodzi naukowcy zostali zaznajomieni z tematem podczas dobiegających końca zajęć dodatkowych z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, realizowanych w ramach gminnego projektu.





Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!