Punktualnie o 9.00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. Ostatni rocznik wygasających gimnazjów poddany zostaje sprawdzianowi wiedzy z trzech lat nauki.
Z danych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży wynika, że do egzaminu gimnazjalnego w powiecie piskim zgłoszono 552 uczniów z powiatu piskiego. W samym Piszu 284 osoby.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!