Reklama

Samotny mężczyzna od kilku dni nie wychodził z domu

Wtorek, 1 lutego, godz. 9.34 - zastęp z OSP Orzysz został zadysponowany do miejscowości Okartowo Tartak.

Zaniepokojeni mieszkańcy osiedla, którzy od kilku dni nie widzieli jednego z sąsiadów poprosili służby ratunkowe o pomoc.
Lokal w którym samotnie zamieszkiwał mężczyzna był zamknięty. Strażacy weszli do środka przez otwarte okienko i umożliwili wejście ratownikom ZRM. Podczas przeszukania mieszkania natknęli się na zwłoki mężczyzny.- informuje OSP Orzysz. Dalsze działania związane z ustaleniem okoliczności śmierci mężczyzny przejęli przybyli na miejsce policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu.

Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości