Reklama

Sezon na morsowanie oficjalnie otwarty

Piskie Morsy w zacnym towarzystwie rozpoczęły sezon zimnych kąpieli.

W niedzielę na plaży miejskiej w Piszu  ponad setka morsów, otworzyła kolejny sezon zimnych kąpieli w jeziorze Roś.

Na zaproszenie piskiego Klubu w Rosiu kąpały się morsy z Radzymina, Warszawy, Orzysza, Grajewa, Sejn, Ełku, Gołdapi, Kętrzyna, Bartoszyc, Łomży, Glinek.



W tradycyjnej kąpieli obowiązywały stroje hawajskie.


Nie zabrakło atrakcji. Był pokaz siły w wykonaniu Infinity Gym, ratownictwa medycznego Mazurskiego MOPR, swojskie jadło oraz słodkości.


Dobra muzyka i rywalizacja sportowa, a na zwycięzców czekały pamiątkowe puchary.


Źródło: MGOSiR Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości