W obiekcie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie odbyło się uroczyste ślubowanie 24 funkcjonariuszy, którzy rozpoczną szkolenie w Szkole Policji w Słupsku, następnie zasilą komisariatt Warmii i Mazur.
Ślubowanie to pierwszy tak podniosły moment w służbie policjanta. W obiekcie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie odbyła się kolejna taka uroczystość. Szef nowo przyjętych policjantów nadinsp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie osobiście zadbał o to, by miała ona podniosły charakter i odczytał słowa roty ślubowania, które powtórzyło za nim 24 funkcjonariuszy.




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!