Policjanci zatrzymali 65-letniego mieszkańca gminy Orzysz, który ugodził syna nożem podczas wspólnego spożywania alkoholu. Zatrzymany usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu syna. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Przestępstwa tego dopuścił się w okresie tzw. "recydyw". Oznacza to, że grozi mu teraz kara nawet 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.
W dniu 28 grudnia 2022 toku około godz. 19.00 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że nietrzeźwy ojciec dźgnął syna nożem. Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Orzysz. Policjanci natychmiast tam pojechali, aby ustalić co się wydarzyło.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!