Przyznano Niebiesko-zielone granty dla Warmii i Mazur. W ramach dotacji wypięknieje ulica Wołodyjowskiego w Piszu.
Sejmik województwa podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej gminom w formie dotacji celowej na realizację zadań własnych gmin w ramach konkursu "Niebiesko-zielone granty dla Warmii i Mazur" w 2022 roku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!