Reklama

Uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego

14 sierpnia w Orzyszu odbyła się uroczystość z okazji Święta Wojska Polskiego. Jutro uroczystości w Piszu.

14 sierpnia pod Pomnikiem 1920 w Orzyszu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Wojska Polskiego z udziałem wojskowej asysty honorowej, dowództwa 15GBZ, OSPWL Orzysz w Bemowie Piskim, Żandarmerii Wojskowej oraz władz samorządowych.



Uroczystości upamiętniły zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej 1920 r. stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej.

W Piszu uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego odbędą się 15 sierpnia.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości