14 sierpnia w Orzyszu odbyła się uroczystość z okazji Święta Wojska Polskiego. Jutro uroczystości w Piszu.
14 sierpnia pod Pomnikiem 1920 w Orzyszu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Wojska Polskiego z udziałem wojskowej asysty honorowej, dowództwa 15GBZ, OSPWL Orzysz w Bemowie Piskim, Żandarmerii Wojskowej oraz władz samorządowych.
.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!