W związku z trwającą epidemią SARS-COV-2 część urzedów w naszym powiecie przechodzi na zdalny tryb pracy - UM w Piszu, UM w Orzyszu, UM w Rucianem-Nidzie.
W związku z trwającą epidemią SARS-COV-2 i na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21.01.2022 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że od dnia: 24.01.2022 r. do 28.02.2022 r. Urząd Miejski w Piszu wprowadza ograniczenia w zakresie obsługi interesantów. W tym okresie wykonywane będą wyłącznie zadania niezbędne, przy czym Urząd będzie świadczył usługi w stopniu ograniczonym, tzn. z zastosowaniem kontaktu telefonicznego i elektronicznego (wykaz telefonów ).Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!