20 maja w piątkowy wieczór odbyła się Noc Muzeów organizowana przez Muzeum Ziemi Piskiej. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy otwarcia wystawy archiwalnych map i późniejszego koncertu powinni wspominać wydarzenie przez długie tygodnie.
Program piątkowych atrakcji odpowiadał randze corocznej akcji, odbywającej się w maju przy okazji obchodów Dnia Muzealnika.


.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!