18 maja 2022 roku o godzinie 13.00, na placu przed budynkiem Komendy, piscy strażacy rozpoczęli obchody Dnia Strażaka.
W uroczystym apelu udział wzięli funkcjonariusze oraz pracownicy korpusu służby cywilnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piszu, a także zaproszeni goście, wśród nich Błażej Poboży - Podsekretarz Stanu w MSWiA; Jerzy Małecki - Poseł na Sejm RP a jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Piszu; Wojciech Kossakowski - Poseł na Sejm RP; Artur Chojecki - Wojewoda Warmińsko- Mazurski; Sylwia Jaskulska - Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego; nadbryg. Tomasz Komoszyński - Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP; Andrzej Nowicki - Starosta Piski; przedstawiciele samorządów gminnych, służb mundurowych oraz instytucji współpracujących..jpg)
.jpg)
.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!