W pracowni plastycznej Klubu Seniora działającej w Domu Kultury w Orzyszu powstają prace zainspirowane jesienią.
Nie ma wątpliwości, że lato żegna się z nami na rok. Liście zmieniają swoją barwę, dojrzewa jarzębina... Wielu z nas popadnie zapewne w jesienną zadum. Inni, natchnieni pięknem wybarwionej przyrody, wykażą wzmożoną aktywność artystyczną.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!