Reklama

Zamiast kwiatów - darowizna dla ośrodka w Łupkach

Kilka dni temu odszedł znany piski lekarz Witold Cudakiewicz. Życzeniem rodziny zmarłego było, aby zamiast kwiatów złożyć ofiarę na dowolny cel charytatywny. Tak się stało. Darowiznę otrzymał Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. dr. Władysława Klementowskiego w Łupkach.

Zbiórka odbyła się podczas Mszy św. pożegnalnej doktora Witolda Cudakiewicza. Zebrano 1668,30 zł.
Składamy serdeczne podziękowanie lekarzom i pielęgniarkom POZ w Piszu oraz rodzinie zmarłego, znanego w powiecie piskim lekarza - Witolda Cudakiewicza za przekazanie tej darowizny. Będzie ona wykorzystana na realizację działań podejmowanych przez Samorząd Uczniowski działający przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. dr. Władysława Klementowskiego w Łupkach - mówi Justyna Siemion, p.o Dyrektra SOSW w Łupkach. Plan działań Samorządu Uczniowskiego w SOSW w Łupkach przez cały rok wypełnia szereg imprez kulturalnych i sportowych, mających na celu integrację podopiecznych, jak też poszerzanie ich wiedzy, czy dających możliwość sportowego współzawodnictwa. Przekazana kwota pozwoli na realizację dodatkowych przedsięwzięć.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości