Kilka dni temu odszedł znany piski lekarz Witold Cudakiewicz. Życzeniem rodziny zmarłego było, aby zamiast kwiatów złożyć ofiarę na dowolny cel charytatywny. Tak się stało. Darowiznę otrzymał Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. dr. Władysława Klementowskiego w Łupkach.
Zbiórka odbyła się podczas Mszy św. pożegnalnej doktora Witolda Cudakiewicza. Zebrano 1668,30 zł.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!