Reklama

Zdarzenie na drodze leśnej. Traktorzysta w szpitalu

10 września po godzinie 18.00 doszło do zdarzenia na drodze leśnej.

W okolicach miejscowości Pianki mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym nie zapanował nad pojazdem, w wyniku czego pojazd przewrócił się.


Mężczyzna będący prawdopodobnie pod wpływem alkoholu doznał złamania ręki. Po zabezpieczeniu przez ratowników z OSP Orzysz został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziony do szpitala w Piszu. - informuje Mariusz Semenowicz z OSP Orzysz. Do zdarzenia zadysponowano zastępy OSP Orzysz, WSP Orzysz oraz JRG Pisz a także Policję.

Źródło: OSP Orzysz,Fot. Mariusz Semenowicz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości