Jeśli odczuwasz zmiany nastroju - lęk, frustrację, przygnębienie, to zadaj sobie pytanie, czy nie potrzebujesz wsparcie. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, zadzwoń po poradę.
Długotrwała pandemia odcisnęła znaczne piętno na współczesnej młodzieży. Izolacja, zmiana formy kształcenia na zdalną, ograniczenie kontaktów rówieśniczych. Skutki są zauważalne. Uczniowie, mimo powrotu do normalności, tak naprawdę do niej nie potrafią powrócić. Część z nich wydaje się zmęczona, apatyczna, izoluje się od bezpośrednich kontaktów rówieśniczych. Pogarszanie się kondycji psychicznej uczniów skutkuje trudnościami w nauce, wzrostem zachowań ryzykownych czy nadużywaniem korzystania z mediów elektronicznych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!