25 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego 2020/2021. W wielu szkołach było równie skromne jak w roku ubiegłym, ze względu na sytuację pandemiczną.
Bez wielkich akademii, w małym gronie, ale niezależnie od okoliczności, to czas wyjątkowy. Czas wyróżnień, pochwał i nagród, a także moment pożegnań z kolegami ze szkolnej ławki. W Szkole Podstawowej nr 2 w Piszu odbyło się uroczyste pożegnanie ósmoklasistów.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!