Reklama

Żegnaj szkoło. Witajcie wakacje!

25 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego 2020/2021. W wielu szkołach było równie skromne jak w roku ubiegłym, ze względu na sytuację pandemiczną.

Bez wielkich akademii, w małym gronie, ale niezależnie od okoliczności, to czas wyjątkowy. Czas wyróżnień, pochwał i nagród, a także moment pożegnań z kolegami ze szkolnej ławki. W Szkole Podstawowej nr 2 w Piszu odbyło się uroczyste pożegnanie ósmoklasistów.

To był bardzo trudny rok, rok wielu wyzwań przed którymi stanęli uczniowie, nauczyciele i rodzice - mówiła podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego Małgorzata Wyszyńska, dyrektor ZSP nr 1 w Piszu - dziękuję nauczycielom za zaangażowanie, rodzicom za pomoc w procesie edukacji, a uczniom, że mimo trudności nauczania zdalnego potrafili się mobilizować i sumiennie wypełniali swoje obowiązki. Teraz życzę wspaniałych wakacji i budowania wielu nowych relacji na żywo. Nie tak jak w minionym roku - przez ekrany komputerów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości