Pierwszy rok bez gimnazjum za to z podwójnym rocznikiem w klasach pierwszych szkół średnich - to podstawowa zmiana jaka czeka nas w nadchodzącym roku szkolnym.
O godzinie 9.00 w większości piskich szkół powitano nowy rok szkolny 2019/2020. Witano przeważnie z uśmiechem na ustach. Pierwszoklasiści nie mogli doczekać się kiedy poznają nową panią i zobaczą klasę. Starsi już bardziej z dystansem podchodzili do tematu, błądząc myślami gdzieś na wakacjach. Jedni i drudzy w galowych strojach uczestniczyli w akademii rozpoczynającej 10-miesięczną naukę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!