Policjanci z Orzysza otrzymali informację, że w jednym z mieszkań wybita została szyba w oknie. Natychmiast pojechali to sprawdzić. W środku wskazanego mieszkania zauważyli mężczyznę, który zabierał jakieś przedmioty.
Policjanci z Komisariatu Policji w Orzyszu w niedzielę (24 kwietnia br.) po godz. 17.00 otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta ktoś właśnie wybił szybę. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić co się tam stało.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!