Dwaj policjanci prewencji, będący po służbie, zatrzymali sprawcę kradzieży zabawek. Do zdarzenia doszło na poczcie
Często mówi się, że policjantem jest się nie tylko w trakcie służby, ale także w czasie wolnym. Wiele razy udowodnili to piscy funkcjonariusze, którzy będąc po służbie, zatrzymali już niejednego nietrzeźwego kierowcę lub innego sprawcę przestępstwa. Tym razem dwaj policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł zabawki.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!