Reklama

Zlot motocyklistów już jutro

Już jutro, w niedzielę 24 kwietnia na ulice Pisza wyjadą motocykliści, by zainaugurować sezon.

W wydarzeniu wezmą udział motocykliści z Pisza a także ich koledzy z zaprzyjaźnionych grup, m.in z Ełku, Giżycka, czy Białegostoku.

Początek o 12.00 w Kościele p.w św. Jana Chrzciciela w Piszu. Tam odbędzie się Msza Św., a tuż po niej święcenie motocykli. Na poświęconych maszynach motocykliści będą paradować po ulicach miasta, by finalnie zaparkować na Placu Daszyńskiego.

Imprezie towarzyszyć będzie akcja charytatywna - zbiórka na leczenie Zuzanny Chodnickiej. Nastolatka wymaga skomplikowanej i kosztownej operacji oczu.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości