Już jutro, w niedzielę 24 kwietnia na ulice Pisza wyjadą motocykliści, by zainaugurować sezon.
W wydarzeniu wezmą udział motocykliści z Pisza a także ich koledzy z zaprzyjaźnionych grup, m.in z Ełku, Giżycka, czy Białegostoku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!