Zamknij

Napadł i okradł staruszkę

11:17, 14.05.2018
Skomentuj

Policjanci z Komisariatu Policji w Białej Piskiej otrzymali zgłoszenie o dokonaniu rozboju. Do zdarzenia doszło dzień wcześniej na klatce schodowej jednego z bloków na terenie miasta.

Jak ustalili funkcjonariusze osobą pokrzywdzoną jest 85-letnia mieszkanka Białej Piskiej - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy Komendanta KPP w Piszu - Kobieta powiedziała śledczym, że wracając do domu na klatce schodowej spotkała znanego jej z widzenia mężczyznę, który prawdopodobnie mieszka w następnej klatce tego bloku. W pewnym momencie złapał starszą panią za szyję i przycisnął ją do ściany. Zabrał kobiecie portfel, w którym było około 300 złotych oraz klucze do jej mieszkania, następnie uciekł. Kobieta powiadomiła o zdarzeniu policję dopiero następnego dnia, ponieważ była bardzo przestraszona.

Niespełna dwie godziny po uzyskaniu informacji o zdarzenia policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego rozboju. To 40-letni mieszkaniec Białej Piskiej. Policjanci znaleźli go na działkach ogrodowych. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia sprawy. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut rozboju. Przyznał się do jego popełnienia. Grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.
 

(1)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%