Zamknij

Motorowerzysta na promilach. Obywatelskie zgłoszenie

15:01, 02.09.2020
Skomentuj

Policjanci piskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego motorowerzystę. Interwencję zgłosił zaniepokojony obywatel.

We wtorek, 1 września przed godz. 19.00 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie od obywatela o nietrzeźwym mężczyźnie jadącym skuterem. Z przekazanym informacji wynikało, że motorowerzysta jedzie całą szerokością jezdni, a kiedy wjechał na piaszczystą drogę przewrócił się. Miało to miejsce na terenie gminy Biała Piska.

Na miejscu policjanci ruchu drogowego ustalili, że motorowerem marki Longjia kierował 39-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Funkcjonariusze wyraźnie czuli od niego alkohol. Badanie stanu trzeźwości tego mężczyzny wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Motorowerzysta powiedział policjantom, że godzinę temu wypił kilka piw i wsiadł na skuter, aby wrócić do domu. Wskutek upadku nie doznał obrażeń.
Teraz 39-latek poniesie konsekwencje za jazdę motorowerem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.
(1)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%