Reklama

Na 70-lecie Mazura zjechali się oldboje. Były wspomnienia, rozmowy,

W sobotnie popołudnie na murawie stadionu odbyło się spotkanie oldbojów Mazura Pisz i Znicza Biała Piska.

Był to sportowy akcent z okazji 70-lecia klubu Mazur Pisz. Organizatorowi spotkania - grupie inicjatywnej byłych piłkarzy, trenerów i sympatyków piskiego klubu piłkarskiego, udało się zaprosić wielu piłkarzy, którzy tworzyli historię Mazura Pisz. Były wspomnienia, rozmowy, wspólne zdjęcia. Główną atrakcją spotkania był mecz oldbojów Mazura, kontra oldbojów Znicza Biała Piska. Zacięta rywalizacja weteranów piłki zakończyła się remisem 3:3.

Skład oldbojów Mazura Pisz: Andrzej  Biedrzycki, Robert Biedrzycki, Kalwin Głódź, Leszek Gutowski, Stefan Ostrowski, Zdzisław Piątek, Krzysztof Pfal, Mieczysław Pietrzyk, Zbigniew Serafin, Zbigniew Skrzecz, Wiesław Sulżycki, Grzegorz Szczyrow, Jacek Świątkowski, Tadeusz Waszkiewicz, Mariusz Ziętek.

Skład oldboyów Znicza Biała Piska: Zbigniew Biedrzycki, Piotr Karwowski, Piotr Kolator, Zbigniew Kołdys, Tomasz Leoszewski, Jarosław Łepkowski, Adam Ożarowski, Michał Ruszczyk, Cezary Rybicki, Marek Skolimowski,  Wojciech Strychalski, Adam Wyszyński

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości