Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp. Marcin Kubas spotkał się z nadkom. Sławomirem Paprotą, który odszedł na emeryturę po 22 latach służby w Policji.
Nadkomisarz Sławomir Paprota służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku w Wydziale Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Piszu. W kolejnych latach pracował na różnych stanowiskach zarówno w pionie prewencji, jak i kryminalnym. Będąc oficerem Policji przez wiele lat zajmował stanowiska kierownicze. Był m.in. Komendantem Komisariatu Policji w Białej Piskiej oraz pełnił obowiązki Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Piszu. Odszedł na emeryturę jako Zastępca Naczelnika piskiej prewencji. Stanowisko to zajmował przez ostatnich pięć lat..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!