Powracają obostrzenia cowidowe. Decyzja dotyczy województwa warmińsko-mazurskiego.
Nadchodzi trzecia fala epidemii COVID-19 - mówił na konferencji prasowej minister zdrowia informując o konieczności wprowadzenia obostrzeń. - W ciągu ostatnich dwóch tygodni odnotowujemy dzienny wzrost liczby zakażonych osób. Dziś mamy 12 146 nowych potwierdzonych zakażeń koronawirusem. Przekroczyliśmy barierę 10 tys. Obostrzenia będą dotyczyły tylko jednego województwa - warmińsko-mazurskiego. Średnia zachorowań w naszym województwie przekroczyła dwukrotnie średnią krajowa. Wynosi obecnie 45 nowych zakażeń na 100 tys. mieszkańców.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!