W poniedziałek, 8 listopada na terenie Szpitala Powiatowego w Piszu zorganizowano ćwiczenia. W akcji brały udział zastępy straży pożarnej oraz grupa ratownictwa chemicznego.
Orzyscy ochotnicy wraz z grupą ratownictwa chemicznego z Ełku otrzymali zadanie uszczelnienia uszkodzonego zbiornika z tlenem.



Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!