Reklama

Rozszczelniony zbiornik z tlenem. Akcja strażaków na terenie szpitala w…

W poniedziałek, 8 listopada na terenie Szpitala Powiatowego w Piszu zorganizowano ćwiczenia. W akcji brały udział zastępy straży pożarnej oraz grupa ratownictwa chemicznego.

Orzyscy ochotnicy wraz z grupą ratownictwa chemicznego z Ełku otrzymali zadanie uszczelnienia uszkodzonego zbiornika z tlenem.



Pozostałe zastępy zmagały się z pożarem, który rozwijał się zajmując pomieszczenia budynku głównego szpitala.



W tym samym czasie personel oddziałów oraz służby techniczne analizowały sytuację pod kątem ewakuacji pacjentów oraz zastosowania wewnętrznych procedur obowiązujących w szpitalu.


Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości