W piątek w Piszu odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. Uroczystość zorganizowano w murach Szkoły Podstawowej nr 1, a jej uczestnikami byli nie tylko funkcjonariusze i ich bliscy, ale również liczni mieszkańcy powiatu oraz przedstawiciele władz.
W piątek w Piszu odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. Uroczystość zorganizowano w murach Szkoły Podstawowej nr 1, a jej uczestnikami byli nie tylko funkcjonariusze i ich bliscy, ale również liczni mieszkańcy powiatu oraz przedstawiciele władz.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, inspektor Jarosław Brzozowski, oraz Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Katarzyna Sobiech.
Podczas uroczystości szczególne miejsce zajęło wręczenie medali i awansów. Trzech policjantów zostało odznaczonych brązowymi medalami „Zasłużony Policjant”, a 26 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Piszu otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe.
Uroczystość uświetniła obecność Piskiej Orkiestry Dętej, która zadbała o oprawę muzyczną wydarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!