W środę (26.10 br.) w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piszu odbyło się spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami środowisk sportowych gminy Pisz dotyczące wypracowania koncepcji budowy " Centrum sportowo-rekreacyjno-kulturalnego z halą sportowo-rekreacyjną" w Piszu.
W spotkaniu uczestniczyła również Pani Dorota Szymaniak Urban z którą Gmina Pisz zawarła umowę polegającą na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowej. Celem spotkania było przedstawienie przez lokalnych działaczy sportowych opinii, uwag i sugestii dotyczących w/w inwestycji. Będą one miały duży wpływ na ostateczny projekt obiektu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!