22 marca w Bemowie Piskim przeprowadzono wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Białej Piskiej. O mandat radnego walczyli- Bazyl Adamiec z KWW Nasza Gmina, Marlena Anna Necel-Piwko z KWW Dobro Wspólne i Alicja Ilona Nowak z KWW Alicji Nowak.
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Białej Piskiej odbyły się w wyjątkowych warunkach - ogłoszonej epidemii koronawirusa. Zdaniem wielu czytelników - mieszkańców Białej Piskiej, wybory powinny zostać odroczone. Jednak zarządzeniem wojewody warmińsko-mazurskiego wybory przeprowadzono. Przebiegały jednak w wyjątkowych warunkach - z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Członkowie komisji mieli maseczki ochronne i rękawiczki, a do lokalu wpuszczano po trzy osoby. Na bieżąco dokonywano dezynfekcji mebli i klamek. Przestrzegano zachowania 1,5 m odległości.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!