W orzyskim skate parku na rampie narysowane zostały swastyki. Autorem rysunków okazał się 12-latek z Ełku.
Policjanci z Orzysza otrzymali informację o tym, że w miejscowym skate parku ktoś namalował swastyki na różnego rodzaju elementach. Ustalenie sprawcy było tylko kwestią czasu. Miejsce to objęte jest bowiem miejskim monitoringiem. Kamery zarejestrowały chłopca rysującego swastyki m.in. na rampie. Policjanci ustalili, że jest to 12-latek z Ełku, który nie do końca wiedział co oznaczają te symbole. Sprawą nastolatką zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!