Zbiórka środków na zakup sprzętu do krioterapii dla piskiego szpitala jest już na finiszu. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców udało się zebrać większą część kwoty.
Przypomnijmy, na początku października kierownik Pracowni Fizjoterapii piskiego szpitala, Anna Czartoryjska wyszła z inicjatywą zakupu aparatu kriostymulacyjnego na potrzeby pacjentów. Zakup miał zostać sfinansowany ze środków przekazanych przez lokalnych ofiarodawców.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!