Burmistrz Andrzej Szymborski zaproponował do głosowania radnym nową uchwałę, która zwiększy drastycznie opłaty za wywóz śmieci. Podczas środowej sesji radni najprawdopodobniej przegłosują podwyżki.
Obecnie obowiązują stawki na poziomie: odpady sortowane: 10 zł/os. za pierwsze 4 osoby w gospodarstwie i 6 zł/os. za 5 i kolejną osobę. Ceny za śmieci zmieszane to 13 zł/os. za pierwsze 4 osoby i 7,8 zł/os. za 5 i każdą kolejną osobę.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!