Dziś w Szkole Podstawowej nr 2 odbywa się Charytatywny Dzień Sportu. Podczas imprezy zbierane są pieniądze na leczenie Łukasza Wiśniewskiego.
Dziś tradycyjnych lekcji w Dwójce nie było. Można było jednak zapoznać się z nieznanymi dotąd dyscyplinami sportu. Wszystko to dla zdrowia swojego, jak też w szczytnym celu. Zabawom towarzyszyła akcja charytatywna, której celem jest zebranie środków na leczenie Łukasza Wiśniewskiego.



.jpg)
.jpg)


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!